Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sandały chłopięce American Club

Sandały chłopięce American Club wykonane są z najwyższej klasy materiału, który nie klei się do stopy, zapobiega ślizganiu się, amortyzuje wstrząsy oraz anatomicznie dopasowuje się do pięty i palców stopy dziecka. Sandały są niezwykle wytrzymałe, gruba i zarazem elastyczna podeszwa zapobiega wbijaniu się w nią kamieni, przez co chodzenie w nich jest bardzo komfortowe.

Wysoka jakość chłopięcych sandałów od American Club

Szeroki czubek sandałków American Club podyktowany jest budową stopy dziecka, palce u stóp malucha rozkładają się promieniście, co zapobiega wypadaniu ich z buta, co często ma miejsce w sandałach z wąską podeszwą. Sandały posiadają wyprofilowaną cholewkę i regulowany pasek. Bardzo ważnym elementem jest tak zwane łoże dla pięty, które ustawia prawidłowo piętę w stosunku do osi całej nogi. Sandały chłopięce American Club zapinane są na rzepy z materiału dobrej jakości oraz o dobrej przyczepności. Jest to wygodne i dla rodziców, i dla dziecka, które bez pomocy rodzica będzie w stanie samodzielnie założyć i zapiąć buty. Ważnym elementem sandałów są odkryte palce, co zapobiega poceniu się stopy i otarciom.
Sandały chłopięce American Club są solidnie wykonane, dostosowane do potrzeb ruchowych dziecka. Dają gwarancję komfortu i swobody. Spody podeszwy są lekkie, antypoślizgowe, elastyczne i łatwo zginają się na linii stawów między palcami a śródstopiem.

Sandały chłopięce American Club zapobiegają płaskostopiu

Dziecięce stopy od urodzenia aż do trzeciego roku życia rosną bardzo szybko. Proces kostnienia trwa do ósmego roku życia i dlatego są one plastyczne, wiotkie i narażone na kontuzje i zniekształcenia. Dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie butów.

Kategoria
Rozmiar
Kolor
Fason
Materiał zewnętrzny
Materiał wewnętrzny
Obcas
Płeć
butyraj.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel