Buty piłkarskie dziecięce - korki, turfy

Piłkarskie buty dziecięce - korki, turfy

Gra w piłkę nożną to ulubiony sport i wielkie marzenie na przyszłość większości chłopców. A żeby poczuć się jak na wielkim stadionie, mały zawodnik oprócz bramki, drużyny i dopingu na trybunach potrzebuje również prawdziwych korków. Korki dla dzieci skonstruowane są na takiej samej zasadzie jak te dla dorosłych zawodników. Dostępne w naszym sklepie internetowym buty sportowe renomowanych firm produkujących tego typu obuwie wykonane są ze znakomitych materiałów. Korki dla dzieci zapewnią komfort podczas treningów i meczów. Zachęcamy do zapoznania się z solidnymi modelami od znanych producentów takich jak Atletico, które dostępne są w naszym sklepie.

Wybór piłkarskich butów sportowych dla dzieci

Wybór sportowych dziecięcych butów powinien być przede wszystkim podyktowany tym, w jakich warunkach i na jakim podłożu mają być użytkowane. W dodatku inny rodzaj butów będzie potrzeby do rekreacyjnego, a inny do profesjonalnego uprawiania sportu. Turfy świetnie sprawdzą się na sztucznych powierzchniach. Ich zaletą jest zapewnienie dobrej przyczepności do podłoża i gwarancja dobrej zwrotności. Nie będą za to się sprawdzać na miękkiej murawie, ponieważ ich korki są za krótkie. W tej roli sprawdzą się za to korki właśnie, które możemy podzielić na lanki i wkręty. Obok samej specyfikacji butów, ważny jest także ich rozmiar. Powinny one być w górnej części nieco szersze i wyższe od tych noszonych na co dzień.

Dlaczego opłaca się inwestować w korki dla dzieci?

Ich specjalne podeszwy nadają butom przyczepność i stabilność na murawie boiska. Dzięki temu mamy większą pewność, że dziecko nie zrobi sobie dużej krzywdy podczas bardzo intensywnych zabaw na dworze. Korki dla dzieci na boisko zapobiegają ślizganiu się, sprawiają że zawodnik biegnie tam, gdzie chce, tak szybko, jak chce i może uderzyć piłkę we właściwym momencie i kierunku. Mnogość wzorów i kolorów pozwoli na wybranie takich butów, które będą najbardziej odpowiadały młodemu piłkarzowi. Jeżeli Twój syn jest zapalonym małym piłkarzem, warto zainwestować w takie obuwie piłkarskie – bez względu na to, czy trenuje w szkółce przy dużej drużynie, czy też razem z kolegami z osiedla lub szkoły. Na pewno taki zakup wywoła uśmiech na jego twarzy – nie chodzi przecież tylko o buty, ale o wielkie dziecięce marzenia.

 

Buty Dziecięce American Club

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 729 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-06-04
Szybką wysyłka
2021-06-05
Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu , klapki w rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciu. Zamówienie bardzo szybko zrealizowane.
pixel