Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Formy płatności

 

PŁATNOŚĆ PRZED WYSYŁKĄ

 

1. PŁATNOŚĆ ONLINE W SYSTEMIE TPAY.COM

Tpay.com (dawniej Transferuj.pl) to polski system płatności elektronicznych, który gwarantuje Klientom najwyższą jakość i zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone uznanymi certyfikatami.  System oferuje płatność:

1. Szybkim przelewem online - umożliwia wpłatę i natychmiastowe księgowanie z najpopularniejszych banków w Polsce.

2. Kartą płatniczą i kredytową: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard, MasterCard Mobile, Diners Club, American Express, JCB, Maestro, Delta Visa Debit

3. Raty online - aby rozłożyć zamówienie na raty wystarczy skompletować koszyk o wartości od 300 do 20.000 zł i podczas składania zamówienia wybrać formę płatności – „Raty Alior Bank”.

4. Kodem QR - płatność kodem QR to najszybsza i najwygodniejsza metoda płatności. Wystarczy zeskanować wygenerowany kod QR za pomocą aplikacji mobilnej banku i potwierdzić by sfinalizować transakcję. Klienci mobilni mają do dyspozycji aż 9 aplikacji bankowych.

 

2. PŁATNOŚĆ ONLINE W SYSTEMIE PAYPAL

Paypal to system bezpiecznych płatności internetowych. Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Szczegółowe informacje dostępne na PayPal.pl

 

3. PŁATNOŚĆ TRADYCYJNYM PRZELEWEM BANKOWYM

Wygenerowany podczas składania zamówienia druczek należy wydrukować lub ręcznie wpisać dane do przelewu w bankowości elektronicznej. Wybierając tą formę płatności zalecamy przesłać nam e-mailowo zeskanowane potwierdzenie dokonania przelewu lub wygenerowane z bankowości elektronicznej, co znaczenie przyśpieszy zaksięgowanie wpłaty. W innym wypadku ta forma płatości wydłuża czas realizacji zamówienia o 1-2 dni robocze (oczekujemy na zaksięgowanie wpłaty w naszym banku).

Przelew prosimy wykonywać na nasze konto w Banku Zachodnim WBK S.A.


Nr konta: 28 1090 1069 0000 0001 1143 3693
SWIFT/BIC: WBKPPLPP
IBAN: PL28109010690000000111433693


IWONA sp. j. J. Tomkiewicz, P. Tomkiewicz
UL. Demskiego 13
88-100 Inowrocław


W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

 

1. PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ "ZA POBRANIEM"

Za złożone zamówienie można zapłacić gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w paczkomacie oferującym płatność za pobraniem.

 

2. PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM

Zapraszamy do odbioru osobistego zamówień w Salonie Firmowym ButyRaj.pl, który mieści się przy ul. Poznańskiej 15 w Inowrocławiu. W przypadku odbioru osobistego poza płatnością online istnieje możliwość zapłacenia gotówką lub kartą płatniczą na miejscu. Szczegółowe informacje nt. Salonu Firmowego znajdują się na stronie:
Salon Firmowy ButyRaj.pl

pixel