Buty marki Rieker

 

Rieker to szwajcarska marka obuwnicza, która także w Polsce zdobywa coraz większe uznanie. Ponad sto lat tradycji i doświadczenia sprawiło, że produkowane przez nią buty charakteryzują się wysoką jakością, nieprzemijającą estetyką oraz doskonałym wykończeniem, jakże cenionym przez użytkowników z całego świata. Te cechy powodują, że szwajcarskie obuwie Rieker zdobyło już wśród kilku pokoleń swoich fanów status butów kultowych.


Szczególną cechą charakterystyczną marki Rieker jest wygoda oraz elegancki, ponadczasowy styl. Firma przykłada wielką uwagę do wygody chodzenia oraz komfortu, jaki zapewnia produkowane przez nią obuwie. W ten sposób, wszystkie produkty tworzone są z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym są lekkie i elastyczne. Nie obciążają one nóg sprawiając, że z powodzeniem można z nich korzystać przez wiele godzin bez efektu zmęczenia.


Ich elastyczność to również gwarancja swobody ruchów stóp, dzięki której nie męczą się one oraz nie deformują. Podobne właściwości oferuje także przestrzeń stworzona wewnątrz buta, która umożliwia swobodny ruch palców oraz śródstopia. W ten sposób, nawet podczas dłuższego korzystania z obuwia i zwiększeniu objętości stóp, produkty marki Rieker zapewniają komfort chodzenia. Ważnym elementem, na który zwraca uwagę coraz więcej osób, jest amortyzacja, jaką gwarantuje obuwie. Ochrona stawów przed wstrząsami sprawia, że nie zużywają się one tak szybko i przez wiele lat można się cieszyć niczym nie ograniczoną swobodą ruchów. Ten element uwzględniła w swoich produktach także marka Rieker. Wszystkie buty zaopatrzono w idealnie pochłaniającą mikrowstrząsy podeszwę Rieker Antistress, która na całej swej długości amortyzuje stopę od palców po obcasy, dbając tym samym o stan stawów. 

Rieker to gwarancja najwyższej jakości, komfortu oraz ponadczasowej elegancji dostępna zarówno w odsłonie męskiej, jak i damskiej.

pixel