Wkładki do butów

Wkładki do butów

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zawdzięczamy naszym stopom. To właśnie dzięki nim możemy chodzić, skakać oraz cieszyć się równowagą i stabilnością każdego dnia. Najczęściej jednak, troska o ich komfort schodzi na dalszy plan, co wiąże się później z otarciami oraz podrażnieniami. Nasze stopy zasługują na królewskie traktowanie, dlatego każdy powinien się zaopatrzyć w specjalne wkładki do butów, które zapewnią komfort i wygodę przemęczonym zazwyczaj stopom.

Wkładki przeciwpotliwe – świeżość przy każdym kroku!

W ofercie sklepu internetowego ButyRaj.pl dostępne są wkładki przeciwpotliwe, których głównym zadaniem jest zapewnienie stopom świeżości. Wykonane z perforowanej na całej powierzchni pianki lateksowej są wzbogacone węglem aktywnym. To właśnie za sprawą tego połączenia nieprzyjemny zapach jest wchłaniany, a tym samym neutralizowany. Wkładki przeciwpotliwe są doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie, których buty wymagają znacznie częstszej opieki pod kątem odświeżania. Podobnymi cechami charakteryzują się dostępne w tej kategorii wkładki do butów refresh extra od marki Coccine. Składające się z 3 warstw: naturalnej bawełny, miękkich włókien celulozowych z olejkami eterycznymi oraz warstwy antypoślizgowej, dają przyjemne uczucie świeżości i komfortu.

Skuteczna ochrona na mroźne dni!

Stosowanie wkładek do butów posiada wiele zalet, a jedną z nich jest zapewnienie ciepła nawet przy temperaturze - 30 stopni Celsjusza. Wykonane z filcu impregnowanego modele od marki Coccine, doskonale izolują stopę przed zimnem. Innym, równie efektywnym rozwiązaniem są wkładki do butów z polarem na lateksie, które izolują zarówno przed zimnem, jak i wilgocią. Nauczony doświadczeniem poszukujesz sprawdzonego rozwiązania, by móc cieszyć się długimi spacerami zimą? Sprawdź, co oferuje Ci sklep internetowy ButyRaj.pl i nie pozwól, by temperatura pokrzyżowała Ci plany!

trafficscanner
pixel