Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Właściciel sklepu internetowego ButyRaj.pl - firma IWONA spółka jawna jest obecna na rynku obuwniczym od 1994 roku, natomiast w sprzedaży internetowej od 2009 roku. 

Sklep internetowy ButyRaj.pl oferuje buty dla całej rodziny i na każdą okazję, zarówno w modnych jak i klasycznych fasonach. Oferowane obuwie to asortyment czołowych polskich i zagranicznych marek.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • szeroki asortyment oraz wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych, najniższych cenach na rynku,
  • całkowite bezpieczeństwo transakcji,
  • profesjonalną obsługę z ekspresową realizacją zamówienia oraz bezproblemowymi zwrotami i wymianami w terminie do 100 dni,
  • zróżnicowane formy dostawy i płatności.

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne. Zostaliśmy wyróżnieni znakiem jakości Trusted Shops.

Podczas certyfikacji w Trusted Shops sprzedawcy Internetowi poddawani są kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 70 kryteriów jakości, dotyczących m.in. kompleksowej obsługi klienta, ochrony danych osobowych, obowiązków informacyjnych wobec klientów, przejrzystości cen, zdolności kredytowej itp. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Każdego dnia nasze wysiłki koncentrujemy na maksymalnym zadowoleniu Klientów, czego świadectwem są m.in. otrzymywane wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach Opineo.pl oraz e-Gazel Biznesu.

 

Życzymy udanych zakupów !

Zespół ButyRaj.pl

 

 

pixel