Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zapiętki, podpiętki i półwkładki do butów

Przynajmniej raz w życiu, każdej oraz każdemu z nas zdarzyło się kupić niewygodną parę butów. Jak wiadomo, obtarcia, odciski i dokuczliwy dyskomfort potrafią zepsuć każde dobrze zapowiadające się wyjście w gronie przyjaciół. Co w takiej sytuacji zrobić? Wyrzucić niewygodne buty? Absolutnie nie! Po pierwsze – możliwe, że potrzebują czasu, by się dostosować, a po drugie, czasem wystarczy delikatnie sobie pomóc! Jak? Akcesoria marki Coccine dostępne w sklepie internetowym ButyRaj.pl są odpowiedzią na Twój problem!

Rozmiar
Marka

Do czego służą półwkładki?

Półwkładki do butów to najlepsi przyjaciele kobiet, które chodzą w butach na obcasie. Mimo że efektowne, to chodzenie w tym rodzaju obuwia bardzo często wiąże się z bólem śródstopia, co na dłuższą metę bywa nie do zniesienia. Dzięki swoim właściwościom, półwkładki do butów niwelują ten dyskomfort, stanowiąc tym samym skuteczne wsparcie dla stóp. Szczególnie polecane do modeli o cienkiej podeszwie.

Czym są zapiętki?

Celem zapiętek jest przede wszystkim wypełnienie wolnego miejsca w bucie o za dużym rozmiarze oraz ochrona ścięgna Achillesa przed otarciami. Zapiętki są również bardzo pomocne w sytuacji, gdy obuwie jest szczególnie twarde, co negatywnie wpływa na komfort chodzenia. Skórzane? Żelowe? A może lateksowe? Wybór należy do Ciebie! Jedno jest pewne – bez wątpienia ułatwią Ci życie!

Do czego służą podpiętki?

Podpiętki to rewelacyjne rozwiązanie w sytuacji, gdy rezygnujemy z wysokich szpilek na rzecz butów o płaskim obcasie. Jak wiadomo, takie przejścia nie należą do najprzyjemniejszych i to z tego powodu, pewien mądry człowiek wpadł na pomysł stworzenia podpiętek do butów! Jakie jeszcze niosą korzyści? Otóż, chronią wrażliwe pięty, a ponadto poprawiają pozycję stopy! Wygodnie w każdej sytuacji? Z takimi akcesoriami masz to jak w banku!

butyraj.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel