Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dezodoranty do butów, odświeżacze i środki czyszczące

Zastanów się nad tym, jak wiele razy w przeszłości zdarzyło się, że Twoje piękne i nowe buty, po miesiącu straciły swoją świetność. Po którymś z kolei wyjściu, śnieżnobiałe adidasy wyglądały jakby służyły całej drużynie piłkarskiej? Ulubione szpilki przestały zachwycać ze względu na uciążliwe rysy? Dosyć tego! Pora wyciągnąć wnioski i należycie zadbać o swoje obuwie! No chyba, że wolisz, by nowa para butów szybko zaczęła przypominać tę z poprzedniego roku…

Rozmiar

Czyszczenie butów to podstawa

Czysty but, to przyjemny widok, a co za tym idzie – zadowolony człowiek. Chyba o to nam chodzi, prawda? Niestety zwykłe środki pokroju płynu do prania, nie nadają się do pielęgnacji obuwia, a co więcej – mogą uszkodzić materiał, z którego obuwie zostało wykonane. Z tego też względu, do akcji wkraczają specjalne preparaty, których skład nie tylko nie szkodzi, ale również pozytywnie wpływa na wygląd naszych butów. Co to za produkty? Są to przede wszystkim szampony do skór i tekstyliów, odświeżacze regenerujące do zamszu i nubuku oraz spraye do pielęgnacji obuwia. Magia? Nie, to tylko skuteczna pomoc w zachowaniu pięknego wyglądu ulubionej pary Twojego obuwia!

Postaw na regularne odświeżanie obuwia

Jak zapewne zauważyłeś, na prawidłową pielęgnację butów składa się nie tylko ich czyszczenie, ale również systematyczne odświeżanie. W jednej parze butów spędzamy zazwyczaj większość dnia. Wielu z nas robi to codziennie – choćby ze względu na fakt, że służą one głównie w pracy. Czy tego chcemy - czy nie, nasze stopy się pocą, przez co obuwie traci swoją świeżość. Na szczęście, marka COCCINE wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i wyprodukowała preparaty, które działają odświeżająco i antyseptycznie. Co to znaczy dla stóp? Świeżość na każdym kroku! Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, Twoje buty jeszcze długo będą cieszyły pięknym wyglądem i przyjemnym zapachem! Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

butyraj.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel