Buty czarne męskie

Buty męskie czarne - kolor na każdą okazję

Męska szafa to z reguły nie tęczowa piosenka - w modzie męskiej skupiamy się na neutralnych kolorach, a do tych męskich wciąż zaliczamy wąskie grono - czerń, szarości, brązy, odcienie niebieskiego i czerwieni. Oczywiście buty sportowe męskie często są bardzo kolorowe i krzykliwe, ale takich raczej nie wybieramy na co dzień - świetnie sprawdzą się głównie na boisku i podczas treningu. Funkcjonalne buty sportowe męskie na co dzień powinny pasować do większości naszych ubrań i nie rzucać się w oczy - czerń będzie tutaj kolorem idealnym na wszystkie okazje.

Buty sportowe męskie tylko na trening? Niekoniecznie

Niegdyś sportowe buty były zarezerwowane tylko dla sportowców lub amatorów, którzy szukali dobrych butów, które zmniejszą ryzyko kontuzji podczas treningu. Dziś nosimy je wszyscy i to każdego dnia - nie jest to możliwość zarezerwowana wyłącznie dla nastolatków. Buty sportowe męskie, czarne i w innych kolorach, chętnie wybieramy na co dzień, a nawet do pracy - o ile nie mamy ściśle określonego dress code’u, który wymaga od nas eleganckich półbutów. Oddychające tkaniny, amortyzujące podeszwy i inne udogodnienia kiedyś zarezerwowane na olimpiady, dziś są standardem, bez którego nie wyobrażamy sobie dobrych butów sportowych dla mężczyzn i kobiet.

Buty sportowe męskie - jakie wybrać?

Jeśli wybierasz buty sportowe do określonej dziedziny sportu - koszykówki, piłki nożnej czy biegania - z pewnością wiesz, czego szukasz. W sklepach nie brakuje specjalistycznych butów do różnych dyscyplin, które spełniają wymogi dla określonego wysiłku fizycznego. Inna sprawa, jeśli butów sportowych szukasz na co dzień, a nie na trening. W takim razie warto skupić się przede wszystkim wygodnym, na podeszwie o średniej twardości i z bardzo dobrą wentylacją - stopy, zwłaszcza latem, muszą oddychać. Zapobiega to przykremu zapachowi butów i stóp oraz rozwoju drobnoustrojów, które mogą prowadzić do różnych chorób. Wygodne buty to również takie, które są dostosowane rozmiarem - to kolejna rzecz, na którą koniecznie trzeba zwrócić uwagę.

poprzednia następna
12
pixel