Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowoczesne akcesoria do pielęgnacji obuwia marki COCCINE

Marka Coccine odpowiada na potrzeby osób, które kochają buty i chcą cieszyć się ich nienagannym stanem przez cały okres użytkowania. Nie jest bowiem tajemnicą, że w miarę upływu czasu, mogą pojawiać się pewne rysy na ich nieskazitelnym wyglądzie – aby tego uniknąć, warto wypróbować środki do pielęgnacji obuwia Coccine. Marka ta cieszy się wieloletnią tradycją, dzięki czemu klienci otrzymują sprawdzone i przetestowane preparaty, co wskazuje na ich wysoką skuteczność.

Rozmiar

Wybór produktów marki Coccine w ofercie sklepu ButyRaj.pl

W dostępnym u nas asortymencie znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci utrzymać nienaruszony stan butów, a przy tym zwiększy komfort podczas chodzenia. Znajdziesz więc w sklepie ButyRaj.pl m.in. zapiętki, podpiętki i półwkładki, sznurowadła, impregnaty, kremy i woski do pielęgnacji skóry oraz preparaty antyseptyczne (o działaniu przeciwgrzybiczym i antybakteryjnym). Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Coccine w zakresie dezodorantów do obuwia, które neutralizują brzydkie zapachy.

Jak dbać o buty? Najważniejsze wskazówki

To, w jaki sposób dbamy o nasze buty, powinno być w pierwszej kolejności podyktowane tym, z jakiego materiały zostały wykonane. Bez względu jednak na to, z jakiego tworzywa zostały wyprodukowane, pamiętaj, że zanim przystąpisz do zabiegów pielęgnacyjnych, buty muszą być suche. Najwięcej pytań związanych jest z utrzymaniem skórzanych butów w dobrym stanie. Tutaj warto kierować się tym, by po wyczyszczeniu obuwia (najlepiej szczotką z miękkim włosiem), nałożyć na nie specjalny krem Coccine, który odżywi i nabłyszczy skórę. Pamiętaj także, aby mieć inną szczotkę do butów kolorowych i czarnych oraz że sznurówki też wymagają od czasu do czasu prania. Jeśli przyłożysz się do właściwej pielęgnacji butów, możesz liczyć na ich dłuższą żywotność oraz wysoką estetykę przez długi czas!

Panie również zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi ozdobami Coccine do butów, które nadadzą im oryginalnego charakteru.

butyraj.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel