Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Modne buty dla mężczyzny - wiosna 2016

Czasy, w których mężczyźni zbytnio nie przykładali uwagi do swojego stroju dawno już minęły. Oczywiście, pewnie nadal są pojedyncze egzemplarze facetów, którzy ubierają wszystko, co tylko mają pod ręką. Coraz więcej panów doskonale jednak zdaje sobie sprawę, że właściwa prezencja znacząco pomaga w odnoszeniu sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Bardzo ważnym elementem wystroju są buty męskie. Powinny być one właściwie dobrane, aby nie odbiegały od najnowszych trendów. Wtedy odpowiedni efekt będzie murowany. Jakie obuwie jest aktualnie najbardziej modne?
Przeczytaj więcej

Szpilki w cukierkowych kolorach - nosić czy nie?

Bez cienia wątpliwości, szpilki to bardzo modne buty. Zdecydowana większość kobiet wprost nie wyobraża sobie, aby nie mieć minimum kilku par w swojej szafie. Ostatnio coraz modniejsze są szpilki w cukierkowych kolorach. Bardzo dużo pań przekonuje się do nich, ale wciąż jest grupa kobiet, która zastanawia się czy ich noszenie to naprawdę dobry pomysł. Jak jest naprawdę?
Przeczytaj więcej

Jak przygotować stopy do lata?

Pogoda na polu/dworze jest coraz lepsza, a warunki atmosferyczne zaczynają dopisywać każdemu z osobna. To znak, że powoli zbliża się okres gorących temperatur. Jak wiadomo, w tym czasie coraz częściej chodzimy w luźnych butach (jak choćby w sandałach) i odsłaniamy stopy. Aby jednak każdy z nas czuł pełen komfort, musimy zadbać o tę część ciała. Co zrobić, aby stopy były piękne? Przeczytajcie garść naszych wskazówek.
Przeczytaj więcej

Czy warto kupować buty z wyprzedaży?

Bardzo dużo osób zadaje sobie pytanie czy warto kupować buty z wyprzedaży. Opinie na ten temat są podzielone. Jedni uważają, że jest to zbędna czynność. Inni zaś tylko wyczekują na moment rozpoczęcia okresu, w którym obuwie będzie zdecydowanie tańsze. Masz podobny dylemat? W takim razie jesteś pod właściwym adresem, ponieważ dokładnie zbadaliśmy ten temat, a poniżej możesz przeczytać kilka naszych wniosków odnośnie tej właśnie dyskusji.
Przeczytaj więcej
pixel