Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

5 błędów, które najczęściej popełnia kobieta, kupując buty

Kobiety, które muszą kupić buty, mają dzisiaj naprawdę szeroki wybór. W tak szerokiej ofercie naprawdę łatwo się pogubić. Niejedna kobieta podczas kupowania butów popełnia całe mnóstwo pomyłek, które sprawiają, że buty okazują się w ogóle w jej przypadku nie sprawdzać. Jakie to są błędy? Czego unikać podczas kupna butów?

Przeczytaj więcej

Jak dbać zimą o buty?

Zima to wyjątkowy czas w roku. Minusowe temperatury sprawiają, że można naprawdę zmarznąć. Do tego dochodzi zalegający na chodnikach śnieg oraz sól, która rozsypywana jest po to, aby przechodnie mogli poruszać się swobodnie bez niepotrzebnego ślizgania się. Odpowiedniej pielęgnacji zimą potrzebuje nie tylko nasza cera i włosy, ale również buty.

Przeczytaj więcej

O czym warto pamiętać, kupując buty na zimę?

Zima to wyjątkowa pora roku. Temperatura powietrza spada zazwyczaj poniżej zera – czasami całkiem sporo – a opady śniegu mogą znacznie utrudniać poruszanie się po chodnikach i ulicach. O tej porze roku znaczenie ma nie tylko dobrze wybrana kurtka zapewniająca ciepło i chroniąca przed wiatrem, ale również odpowiednie buty, które sprawią, że nawet podczas naprawdę dużych mrozów stopy nie będą marzły.

Przeczytaj więcej

Renesans damskich glanów

Wśród wielu rodzajów obuwia, które z całą pewnością od swojego pojawienia się wzbudzają ogromne emocje znajdują się glany. Przez wiele długich lat traktowane były jako buty związane z określonymi subkulturami. Podkreślano, że nie są ani wygodne, ani tym bardziej ładne. Dzisiaj glany przeżywają swój prawdziwy renesans. Chętnie sięgają po nie kobiety, które chcą na nogi założyć coś oryginalnego i naprawdę interesującego.

Przeczytaj więcej
pixel