Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Buty na urlop - jakie zabrać?

Planowanie okresu wakacyjnego jest całkiem przyjemną sprawą. W końcu mamy szansę chociaż na chwilę zapomnieć o kłopotach w domu czy w pracy i oddać się myślom związanym wyłącznie ze zbliżającym się urlopem. Warto podkreślić, że do każdego wyjazdu należy się odpowiednio przygotować. Chodzi nie tylko o zarezerwowanie domku na plaży czy w górach. Istotną kwestią jest też wybór rzeczy, które zabierzemy ze sobą na nasz urlop. Każda z nas powinna pamiętać o odpowiednim obuwiu. Bez szczególnego zadbania o dokładne wykonanie tej czynności, nasz wypad wakacyjny na pewno nie będzie udany.
Przeczytaj więcej

Buty slip on - skąd wzięła się na nie moda?

Każdy z nas chce ubierać się modnie i elegancko. To raczej nikogo nie powinno dziwić. Odpowiedni strój świadczy o klasie danego mężczyzny, któremu jest znacznie łatwiej odnosić sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Coraz mniej osób zapomina też o wyborze właściwych i stylowych butów. Odpowiednio dobrane obuwie podkreśla dobry gust i stanowi idealnie postawioną kropkę nad i. Zastanawiasz się nad wyborem właściwego obuwia, które Ci to wszystko zapewni? Aktualnie na rynku królują buty slip on. W czym tkwi ich fenomen? Na jakie okazje można je zakładać?  Czas poznać odpowiedzi na te pytania.
Przeczytaj więcej

Buty na wędrówki górskie dla mężczyzn

Okres urlopowy coraz bliżej. Z tego względu, na pewno znacznie częściej zastanawiasz się, gdzie spędzić najbliższe wakacje. Możliwości jest bardzo dużo. Sporo osób wybiera tradycyjny wypad nad polskie morze. Inni zaś decydują się na wyjazd zagraniczny. Jeszcze inna grupa osób przygotowuje się do wyprawy w góry. Jeśli wybrałeś trzecią opcją musisz wiedzieć, że rodzaj ekwipunku, który zabierzesz ze sobą, jest szalenie istotny. Szczególnie ważne są buty. Jakie obuwie wybrać? Co jeszcze zabrać ze sobą na takie wyprawy? O tym wszystkim dowiesz się z naszego wpisu.
Przeczytaj więcej
pixel