Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Sport to zdrowie, ale tylko wtedy, gdy masz odpowiednie obuwie

Aktywność sportowa potrafi przynieść nam wiele korzyści: nasza waga utrzymuje się na właściwym poziomie, układ krążenia wolny jest od problemów, a płuca stają się bardziej wydajne. Aby jednak tak się stało, trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie. Równie istotne, jak oddychające koszulki, są właściwie dobrane buty, które zapewniają nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. 

Przeczytaj więcej

Jakie buty spakować dziecku na wakacje?

Okres wakacyjny to wielka radość dla każdego dziecka. I całkiem sporo kłopotów dla rodziców, którzy zajmują się pakowaniem bagaży. Największy problem zawsze jest z butami – nie można zabrać ich zbyt wiele par, gdyż zazwyczaj mocno obciążają plecak, ale z drugiej strony bez wygodnego i dopasowanego obuwia nie sposób się obyć. Potrzebne są tu pewne kompromisy, oparte głównie o to w jakim wieku jest młody podróżnik i dokąd wybiera się po swoje wakacyjne przygody.

Przeczytaj więcej

Gumowe meliski cały czas w modzie!

Z dzieciństwa nie pamiętam zbyt wiele rzeczy. Nie miałam zbyt wiele koleżanek, nie jeździłam na kolonie czy obozy harcerskie. Jednym wspomnieniem, które bardzo wyraźnie przebija się przez inne to fakt, że już od najmłodszych lat interesowałam się modą. Zawsze powtarzałam, że zostanę modelką, przebierałam się w różne kreacje, podkradałam szpiki mamie i udawałam, że chodzę po wybiegu. Było to jak miałam może cztery latka, później zainteresowałam się modą bardziej pod kątem projektowania. Rysowałam najróżniejsze stylizacje, robiłam wykroje i szyłam. Na początku jedynie ubranka dla lalek, dopiero po jakimś czasie odważyłam się wykonać coś dla siebie.

 

Przeczytaj więcej

Eleganckie buty do garnituru nie muszą być nudne!

Mówią, że mężczyźni nie przywiązują zbyt dużej wagi do swojego wyglądu. Golą się, gdyż wykonywany zawód tego wymaga (lub ich kobieta), noszą te ubrania, które akurat są czyste, a zestawienia kolorystyczne nie należą do ich mocnych stron. Jednakże w życiu każdego mężczyzny przychodzi taki czas, aby na moment stać się prawdziwym gentelmanem.

Przeczytaj więcej

Baleriny i stylizacje


Nie ma drugich tak popularnych wśród kobiet butów, jak baleriny. Nie dość, że wygodne, to jeszcze uniwersalne, a na dodatek w przeróżnych wersjach kolorystycznych i zdobieniowych. Najlepszym dowodem na przewagę balerinek nad innymi butami jest to, że sięgają po nie nawet gwiazdy i to nie tylko w codziennych stylizacjach. Ich wygląd może być więc doskonałą inspiracją dla nas. Oto, jak gwiazdy noszą balerinki.

Przeczytaj więcej
pixel