Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Top 7 zasad czym się kierować wybierając buty dla dzieci?

Buty dla dzieci to jeden z ważniejszych elementów ubioru najmłodszych. Muszą być one przede wszystkim wygodne, nie tylko ładne. Należy pamiętać, że im szybciej zadba się o dziecięce stopy, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że w przyszłości będzie ono miało problemy z bólami nóg czy kręgosłupa. Inwestycja w odpowiednie obuwie od najmłodszych lat jest więc inwestycją w przyszłe zdrowie dziecka.
Przeczytaj więcej

Buty na koniec lata

Przed nami końcówka tegorocznego lata. Temperatury są coraz niższe i nie należy spodziewać się, aby w ciągu kilku najbliższych miesięcy uległo to zmianie. W związku z tym, trzeba dokonać zmian w naszych szafach. Oczywiście, nie można zapomnieć też o butach, które muszą być adekwatne do aktualnie panujących warunków atmosferycznych.
Przeczytaj więcej

Wkładki do butów - dlaczego warto stosować?

Wiele osób, wybierając obuwie do chodzenia, kieruje się przede wszystkim ceną. To prawda - większość z nas interesują tanie buty, które mają być też eleganckie i wyjątkowo komfortowe. Sporo klientów bagatelizuje jednak kwestię wkładek do obuwia, co nie jest odpowiednim podejściem do tego tematu. Warto wiedzieć, że te elementy też mają bardzo wiele zalet, które mogą nam znacznie ułatwić pokonywanie kolejnych metrów.
Przeczytaj więcej

Obuwie zamszowe - czyszczenie i pielęgnacja

Jeśli macie w swojej szafie buty zamszowe, to na pewno doskonale wiecie, że jest to obuwie bardzo eleganckie i szykowne. Trzeba jednak zaznaczyć, że ten rodzaj relatywnie łatwo ulega zabrudzeniom oraz uszkodzeniom. W związku z tym, trzeba dołożyć odpowiednich starań, aby utrzymać te modne buty w należytym porządku. Jak to zrobić? Oto garść naszych wskazówek.
Przeczytaj więcej

Buty "na zmianę" w pracy

Czy warto zmieniać buty w pracy? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób. Jedni uważają, że nie ma takiej potrzeby. Są jednak osoby, które nie wyobrażają sobie, aby nie zmienić obuwia zaraz po przyjściu do pracy. Czy jednak rzeczywiście warto zabierać buty "na zmianę"? O tym dowiecie się z naszego dzisiejszego artykułu.
Przeczytaj więcej
pixel