Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Czubek męskiego buta – rodzaje i dopasowanie do okazji

Męskie buty różnią się nie tylko, jeśli chodzi o zapięcie, ale również czubek. W dużej mierze to on wpływ na to, do czego dany rodzaj buta można założyć. Poniżej prezentujemy rodzaje butów, biorąc pod uwagę kształt czubka i podpowiadamy, do jakiej okazji będą pasowały najlepiej.

Przeczytaj więcej

Jak dbać o skórzane buty

Buty wykonane ze skóry to świetna inwestycja, która najczęściej pochłania naprawdę niemałe pieniądze. Stan polskich chodników, nasza aura sprawiają, że jeżeli nie będziemy o buty ze skóry odpowiednio dbać, szybko okaże się, że gotówkę wyrzuciliśmy w błoto. Podpowiadamy, jak je pielęgnować, aby jak najdłużej zachowały swój doskonały wygląd.

Przeczytaj więcej

Sezon na kalosze czas zacząć!

Stało się: lato pożegnało nas na kolejne kilka miesięcy. Za oknem coraz więcej mieniących się kolorami liści, plucha zaczyna towarzyszyć nam coraz częściej. Deszcz, wilgoć, mgła – wszystko to sprawia, że noszone dotychczas obuwie przestaje się sprawdzać. Rozwiązaniem okazują się być kalosze – buty, które skutecznie ochronią nasze stopy przed wilgocią i pozwolą nam radośnie pluskać po kałużach niczym dziecko!

Przeczytaj więcej

Buty sportowe – znajdź idealne dla siebie

Buty sportowe cieszą się naszą popularnością praktycznie przez cały rok. Szczególnie są cenione przez osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz takie, dla których wygoda to czynnik podstawowy obuwia. Butów przeznaczonych do sportu jest jednak cała masa – do joggingu, fitnessu, oraz wielu innych dyscyplin. Jest jednak wiele elementów, które różnią je od siebie. 

Przeczytaj więcej
pixel