Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jakie kalosze kupić dla dziecka?

Kalosze to obowiązkowe obuwie w szafie każdego malucha. Idealne na pochmurne i deszczowe dni, pozwolą dziecku na bezpieczną zabawę w deszczu i beztroskie skakanie po kałużach. Dobrej jakości buciki nie przepuszczają wody, dlatego nie musimy obawiać się, że dziecko wróci do domu z mokrymi stopami. Dostępne na rynku kolorowe kalosze staną się pozytywnym, barwnym akcentem podczas szarej i deszczowej aury.
Przeczytaj więcej

Wysokość obcasa a zdrowie kręgosłupa

Mówi się, że nic tak nie dodaje każdej kobiecie seksapilu jak piękne, doskonałej jakości szpilki. Nie da się ukryć, że to właśnie buty na obcasie nadają sylwetce lekkości, optycznie wydłużają i wysmuklają nogi, podkreślając seksapil i niezaprzeczalny urok swojej właścicielki.
Przeczytaj więcej

Jak przechowywać buty po zimie?

Aby zachować nienaganny wygląd butów, warto odpowiednio je konserwować i przechowywać. Używanie profesjonalnych środków czyszczących – past, kremów, czy mleczek zapewni Twoim butom trwałość i niezmienną formę przez wiele lat. 
Zwłaszcza pod koniec zimy, trzeba zastanowić się w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć obuwie, aby w kolejnym sezonie wyglądało olśniewająco.
Przeczytaj więcej
pixel