Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bajkowe motywy na stopach przedszkolaka. Jakie modele butów dziecięcych są teraz na topie?

2018-10-01
Bajkowe motywy na stopach przedszkolaka. Jakie modele butów dziecięcych są teraz na topie?
W dzisiejszych czasach – pełnych pięknych księżniczek i magicznych stworzeń, dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym są coraz bardziej wymagającymi klientami w kwestii swojej garderoby. Oczywiście - nie bez powodu. Walt Disney i reszta producentów filmowych, dokładają wszelkich starań, by rozkochać w bajkowych postaciach, najmłodszą grupę odbiorców, co się później przekłada na pragnienie wcielenia ich w codzienne życie. Którzy bajkowi bohaterowie skradli serca maluchów najbardziej? Odpowiedź na to pytanie znajduje się… na butach!

„Kraina lodu”, czyli „mam tę moc” na co dzień!

Baleriny dziewczęce na gumkę fioletowe Kraina Lodu

Bez wątpienia najpopularniejszą i najbardziej lubianą w ostatnich latach bajką jest produkcja Walta Disneya pt. „Frozen” – w Polsce znana jako „Kraina lodu”. Skąd ta pewność? Refren piosenki z tej bajki nucą już nie tylko dzieci, ale i dorośli. Słowa „mam tę moc” stały się tak powszechne, że coraz częściej wykorzystujemy je w codziennym życiu, a półki z gadżetami, na których widnieją podobizny Anny oraz Elzy opanowały większość sklepów. To jednak nie koniec szaleństw! Popularność tej historii możemy odczuć również za sprawą mody, a główne postaci nie występują już tylko na T-shirtach i dziecięcych getrach. W tym momencie nadeszła moda na buty dziecięce pełne motywów z „Krainy lodu”! Zapewne każdy maluch zakwestionuje wybór zwykłych, szarych modeli tenisówek dziecięcych lub sandałów na rzepy, skoro może je mieć z ulubioną Anną! Współczesne dzieciaki uwielbiają przemycać elementy z bajkowego świata, szczególnie gdy bohaterowie zajmują szczególne miejsce w ich małych, a jednocześnie wielkich serduszkach. Nic w tym dziwnego zważywszy na fakt, że producenci butów dla dzieci tworzą projekty pełne ciekawych i kolorowych rozwiązań. Elza i Anna w towarzystwie brokatu? Takiego modelu nie miała jeszcze żadna koleżanka…

„Psi patrol”, a więc Ryder i przyjaciele w akcji!

Tenisówki dziecięce slip on niebieskie Psi Patrol

Opowieść o dziesięcioletnim chłopcu i jego przyjaciołach – szczeniakach, skradła dziecięce serca równie mocno, co wspomniana wcześniej „Kraina lodu”. Z tego też powodu, Skye, Marshall, Chase i Rubble chętnie goszczą na trampkach chłopięcych oraz tenisówkach dziewczęcych. „Psi patrol” stał się nieodłącznym elementem życia współczesnych maluchów, dlatego motyw ten jest tak chętnie wykorzystywany przed producentów obuwia. Obecność bajkowych przyjaciół na stopach przedszkolaka to niesamowicie ważna rzecz w świecie małych szkrabów, ponieważ jest to jeden z punktów, który pozwala im nawiązać interakcję z innymi dziećmi. Ponadto, decydując się na tenisówki slip on z jedną z tych postaci, wygrywają wszyscy - nawet rodzic, który będzie zaskoczony prędkością z jaką maluch zakłada swoje buciki na stopy!

W walce ze złem, a więc Spiderman!

Trampki chopięce na rzep granatowe Spiderman

Dzieciństwo bez Spidermana, to jak urodzinowy tort bez świeczek, a więc nienajlepszy duet, prawda? Człowiek – pająk jest ulubieńcem głównie męskiego grona maluchów, choć jego osiągnięcia z pewnością podbiły serce niejednej małej dziewczynki. Spiderman to kolejna postać, którą producenci obuwia chętnie umieszczają na dziecięcych bucikach. Wszystko to za sprawą jego popularności i niesamowitej funkcjonalności! Tylko człowiek pająk posiada specjalne strzały, dzięki którym może chodzić po wysokich budynkach i tylko on potrafi w tak skuteczny i pomysłowy sposób zwalczać zło! Mali miłośnicy Spidermana z ogromną przyjemnością założą na swoje małe stopy trampki na rzep z jego podobizną, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich zadowolenie ze swojego wyglądu!

Urocza Minnie, czyli ulubienica małych dziewczynek!

Trampki dziewczece na rzep malinowe Minnie

Minnie nieustannie pracuje na swą popularność, bowiem już za czasów naszych dziadków cieszyła swą obecnością. Narzeczona Myszki Miki to najbardziej kultowa i ponadczasowa postać spośród bajkowych autorytetów małych dziewczynek. Mimo że była modna już wiele lat temu, to małe dziewczynki wciąż szaleją za jej optymizmem i uśmiechniętym pyszczkiem! Najlepszym na to dowodem są m.in. koszulki z jej podobizną, sukienki, a nawet trampki na rzep, na których występuje sama lub w towarzystwie innych bajkowych postaci. Piękna, popularna i zawsze na czasie – brzmi jak marzenie każdej dziewczyny! Czy ktoś jest jeszcze zaskoczony, że Minnie cieszy się taką sławą?
Buty dziecięce, które emanują kolorami i cieszą uśmiechniętymi buziami ulubionych postaci z bajek to najlepszy wybór z możliwych. Jest to nie tylko kwestia mody, ale i potrzeb dziecka, które poszukuje coraz to nowych wzorców do podziwiania i naśladowania. Ciekawy świata przedszkolak chętniej założy na swe małe stopy sandałki ze swym ulubionym bohaterem niż szare i smutne trampki. W tej sytuacji wybór jest chyba prosty, prawda?
pixel