Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie wybrać buty na zimowisko dla dzieci?

2016-12-27
Jakie wybrać buty na zimowisko dla dzieci?
Wyjazd w góry - jakie buty dla dzieci będą odpowiednie?

Najczęściej odwiedzanymi miejscami w czasie ferii zimowych są polskie i zagraniczne góry. Jeśli zamierzacie wysłać dzieci w takie miejscowości, to musicie wybrać dla nich właściwe obuwie. Buty dla dzieci, które jadą w góry, muszą być odporne na wilgoć oraz zapewniać ciepło. W związku z tym, powinny być zrobione z wysokiej jakości elementów, którymi są skóra ekologiczna czy materiał tekstylny.

Czarne buty trekkingowe wodoodporne ocieplane Hasby

Chodzenie po górach wymaga posiadania butów, które będą też bardzo wygodne. Wszystko po to, aby pokonywanie kolejnych kilometrów na szlakach nikomu nie sprawiało żadnych trudności i problemów. Na pewno trzeba zadbać o buty dla dzieci z odpowiednio grubą podeszwą, która uchroni przed kamykami czy nierównościami w terenie itp.

Zimowe buty dziewczęce szare Hasby

Park wodny - na jakie buty dla dzieci zdecydować się?

Coraz więcej rodziców wysyła swoje pociechy także do parków wodnych. Są to miejsca, gdzie można popływać, pozjeżdżać i generalnie bardzo miło spędzić wolny czas. Oczywiście, dobór odpowiedniego obuwia także jest istotny. Jakie będą właściwe buty dla dzieci w tym przypadku? Warto postawić na klapki basenowe. Jest to obuwie, które zostało wykonane z odpowiednich materiałów (tworzywo sztuczne) i gwarantuje na przykład, że dziecko nie poślizgnie się w czasie chodzenia wokół basenu.

Szare klapki dziecięce gumowe basenowe Hasby

Przede wszystkim, obuwie na basen czy do parku wodnego musi zapewniać bezpieczeństwo. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby buty dla dzieci były także modne i wykonane w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami.
 
Piłkarski obóz sportowy - które buty piłkarskie dla dzieci warto mieć?

W naszym kraju coraz popularniejsza jest piłka nożna. Nie może to być jednak dla nikogo zaskoczeniem. Sukcesy reprezentacji Polski i osoba Roberta Lewandowskiego, który jest czołowym napastnikiem świata sprawiają, że młodzi chłopcy także chcą podążać w tym kierunku. W związku z tym, coraz więcej rodziców wysyła je na zimowe obozy sportowe, na których motywem przewodnim jest gra w futsal. Aby wasze pociechy były zadowolone z tych ferii i dobrze im się rywalizowało na placu gry, muszą mieć odpowiednie buty dla dzieci. Na co szczególnie zwrócić uwagę? Przede wszystkim na wykonanie. Odpowiednie obuwie musi charakteryzować się wysoką jakością produkcji, aby buty nie rozwaliły się po kilku użyciach. Ponadto, trzeba dokładnie dostosować je do nawierzchni, na której będą prowadzone rozgrywki. Jeśli wiecie, że mecze będą odbywały się na sali, to wtedy warto zaopatrzyć swoje pociechy w halówki.

Granatowe halówki dziecięce Hasby

Warto także pamiętać o innej kwestii. Obojętnie czy wasze dzieci pojadą w góry, do parków wodnych czy na piłkarskie obozy sportowe, musicie zaopatrzyć je w co najmniej dwie pary obuwia. W końcu jedna z nich może gdzieś zawieruszyć się czy przemoknąć (na basenie). Dziecko powinno mieć pod ręką w razie czego drugą parę, aby swobodnie ją użyć, gdy zajdzie taka konieczność.
pixel