Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolor paznokci a kolor obuwia

2016-06-27
Jak dobierać kolor lakieru do obuwia?

To pytanie zadaje sobie bardzo wiele kobiet. Nie każda zna dokładne zasady, które obowiązują przy łączeniu konkretnego obuwia z kolorem paznokci. Sporo z nich udaje się do salonu kosmetycznego i tam szuka fachowej porady. Jeśli jednak czytacie nasz wpis, to zaraz będziecie dokładnie wiedziały, o co w tym wszystkim chodzi.
Do żółtych japonek damskich (które posiadają też akcenty beżowe) bardzo dobry będzie lakier w kolorze zielonym. Te dwie barwy świetnie się ze sobą uzupełniają i sprawią, że Wasza stylizacja będzie na najwyższym możliwym poziomie. Trzeba też zaznaczyć, że w przypadku takich butów odpowiednie będą też lakiery turkusowe, brązowe czy błękitne.Z podobną sytuacją macie do czynienia, kiedy zamierzacie założyć zielone japonki. Wtedy warto postawić na żółty czy pomarańczowy kolor lakieru. Tutaj też otrzymacie efektowne połączenie, które jeszcze bardziej podkreśli Wasz gust i znajomość obecnie panujących zasad w świecie modowym. W tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem będzie też francuski manicure. Odpowiednio wykonany zabieg pielęgnacyjny sprawi, że wszystko będzie tworzyło pełną harmonię.

Co zrobić w przypadku, kiedy zdecydujecie się założyć buty damskie w kolorze złotym? Nie zawsze warto działać na zasadzie kontrastu, choć czasami jest to wskazane (na przykład, kiedy chcecie bardzo wyróżniać się z tłumu). Najbardziej optymalnym wyborem są lakiery właśnie w odcieniach złota. Wtedy wszystko ułoży się w odpowiednią całość, a Wy będziecie mogły pochwalić się stylowymi butami i pięknie dobranym kolorem lakieru.Wiele kobiet błędnie sądzi, że czarne buty damskie pasują praktycznie do wszystkiego. Tak jednak nie jest. W końcu czerń to bardzo mocny i wyrazisty kolor. W związku z tym, do takich butów należy dobierać barwy, które nie zostaną kompletnie zdominowane. Jedną z nich jest malinowy róż. To bardzo kobiecy kolor, który podkreśla całą kreację i świetnie prezentuje się w czarnych butach damskich.W lecie coraz więcej kobiet decyduje się na białe buty damskie. Jaki jednak kolor lakieru najlepiej do nich pasuje? Najlepszą opcją jest pastelowa mięta.Jaki kolor lakieru wybrać do różowych butów?

Tutaj powinnyście zdecydować się na barwę żółtą. Szczególnie, jeśli macie ochotę na naprawdę szalone połączenie. To energetyczna mieszanka kolorów, która w okresie wakacyjnym będzie znakomicie podkreślała Wasz charakter i odważną osobowość.

pixel