Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj markę Rieker

2020-05-21
Poznaj markę Rieker
Marka Rieker produkująca wszelkiego rodzaju obuwie staje się z roku na rok coraz bardziej popularna i chętnie wybierana przez konsumentów. Nic dziwnego, to bardzo dobra firma, która zyskała przychylność milionów ludzi, a ich produkty są godne zaufania i polecenia. Jeśli jednak jeszcze jej nie znasz, przybliżymy nieco ich działalność.

Jak to się zaczęło?

Na początek kilka suchych faktów. Firmę Rieker założono na terenie południowych Niemiec, w regionie Schwarzwaldu. Był rok 1874, lecz przedsiębiorstwo nie było takie, jakie znamy dziś. Początkowo produkowano tam obuwie wyłącznie dla zamożnych mieszkańców Włoch (głównie północnych). Firma przekazywana była z pokolenia na pokolenie, aż w roku 1970 przeniesiono ją do Szwajcarii. W chwili obecnej Rieker zatrudnia około 15 tys. pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych. Skąd jednak ta sława?

Bezkonkurencyjna jakość

Obuwia marki Rieker nie da się porównać do żadnego innego. Buty dopracowane w każdym calu, wszystkie elementy zostały umiejscowione w danym miejscu w konkretnym celu. Do ich produkcji wykorzystuje się najlepszej jakości materiały, które cechuje wysoka wytrzymałość na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia albo przebarwienia. Dzięki temu można mieć pewność, że buty te są zakupem na wiele lat. Nie ulegają zniszczeniom w takim stopniu jak inne. Zużywają się dużo wolniej, nawet w sytuacji gdy chodzi się w nich codziennie.

Stylowe i praktyczne rozwiązania

Projektanci firmy Rieker systematycznie śledzą wszystkie nowinki w świecie mody i odpowiadają na wymagania klientów. Ich propozycje są zawsze strzałem w dziesiątkę, bo błyskawicznie reagują na wciąż zmieniające się trendy. Nikt nie zawiedzie się nie tylko jakością wykonania obuwia, ale także jego stylem i oryginalnością. Z całą pewnością każdy znajdzie taką parę butów, która będzie dosłownie szyta na miarę. Zadowolone będą również te osoby, które często mają problem ze doborem odpowiedniego obuwia ze względu na nietypową fizjonomię stóp. Dzięki specjalnym komponentom i konstrukcji, buty Rieker są bardzo elastyczne i dopasowują się do określonego kształtu stopy. To sprawia, że można bez problemu poruszać nią w zupełnie naturalny sposób.
Półbuty damskie skórzane beżowe Rieker 46775

Niesamowity komfort

Buty Rieker cechuje przede wszystkim wygoda. Nie jest to jednak odczucie podobne do założenia tradycyjnych trampek, tylko znacznie lepsze! Każda para ma zachowaną integralność obuwia i szczególną konstrukcję, która pozwoli nawet na wielogodzinne maszerowanie bez uczucia zmęczonych stóp. Nie ma też mowy o żadnych odciskach czy pęcherzach. Obuwie Rieker to idealne rozwiązanie na długie spacery albo wyprawy w góry. Są bardzo lekkie i gwarantują wygodę podczas wykonywania każdej czynności, nieważne czy jest to siedzenie, stanie czy chodzenie. Wszystko dzięki jasno określonemu kształtowi, a także specjalnej przestrzeni z przodu butów. Użytkownicy bardzo często mówią, że czują całkowite odprężenie nóg, nawet wieczorem, po ciężkim dniu w pracy, kiedy objętość stóp się zwiększa. Firma Rieker zapewnia skuteczną amortyzację wszelkich wstrząsów.
Szare półbuty męskie skórzane komfortowe Rieker 05206-42
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel