Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skarpety w śmieszny wzór - ciekawe dopełnienie stylizacji

2019-07-08
Skarpety w śmieszny wzór - ciekawe dopełnienie stylizacji
Jeszcze nie tak dawno skarpety pełniły jedynie funkcję niezbędnej bielizny, którą zakłada się na stopy, by ochronić je przed obtarciami podczas chodzenia w butach. Jednak obecnie są idealnym elementem ozdobnym, który dopełnia całą stylizację. Może to brzmieć niewiarygodnie: jak to, skarpetki ozdobą? Okazuje się, że nie jest to wcale takie dziwne jak się z początku wydaje! Śmieszne wzory, kolorowe motywy i oryginalne rozwiązania zawładnęły praktycznie każdym sklepem odzieżowym. Co jest takiego fenomenalnego w skarpetkach w zabawne wzory i czemu zyskały popularność?

Śmieszne skarpetki jako prezent

Oczywiście otrzymanie skarpet w prezencie na urodziny, imieniny czy z okazji świąt Bożego Narodzenia nikogo nie dziwi. Można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju tradycja. Często gdy nie mamy konkretnego pomysłu na prezent, kupujemy właśnie skarpetki, które zawsze się przydadzą. Warto być jednak bardziej nowoczesnym i zamiast tradycyjnych białych lub czarnych odmian, kupić zabawne skarpetki we wzory. Ich rodzajów i motywów jest mnóstwo. Modne ostatnimi czasy stały się długie skarpetki, które sięgają połowy łydki. Takie skarpety to idealny prezent na długie, chłodne, zimowe wieczory. Zatrzymają ciepło stóp i będą z całą pewnością często używane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Obrazki lub wzory dobrane mogą być zgodnie z daną okazją. Często są to płatki śniegu albo efekt tak zwanego „sweterka”, ale ciekawym oraz niezapomnianym rozwiązaniem jest zakup zabawnych modeli z twarzą świętego Mikołaja, śmiesznym reniferem albo choinką. Oczywiście skarpetki nie przydadzą się tylko zimą. To doskonały prezent na każdą porę roku – zwłaszcza gdy są to wesołe skarpety!

Kolorowe skarpetki we wzory do garnituru?

Odważni mogą zaszaleć i założyć wesołe, kolorowe skarpetki także do garnituru! Po taką stylizację sięga coraz więcej mężczyzn, choć może to budzić kontrowersje oraz zaskoczenie u innych. Założenie zabawnych skarpet pozwala na pokazanie siebie, wyrażenie swojej osobowości, a także zmiękczenie wizualnie „sztywnego” garnituru. Dzięki temu można stworzyć wrażenie bardziej luźnej i swobodnej stylizacji. A zmieniono jedynie kolor i wzór skarpet!

Letnie stylizacje ze skarpetkami w śmieszne wzory

Jeśli już ktoś decyduje się na zakup wielobarwnych skarpetek w zabawne wzory, to chce je pokazać innym, a nie ukryć pod nogawkami spodni. Dlatego coraz częściej na ulicy można spotkać osoby w krótkich spodenkach lub sukienkach, z długimi skarpetami znacznie wystającymi poza obręb buta. Choć jeszcze do niedawna naciąganie skarpet było uznawane za brak gustu i niechlujstwo, to teraz stało się to modne i jak najbardziej stylowe! Oczywiście jeśli w grę wchodzą odpowiednie, zabawne skarpetki. Rodzajów i wzorów jest tak dużo, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie przynajmniej jedną parę. Co więcej, założenie śmiesznych skarpet do letniej stylizacji nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale także wywoła szeroki uśmiech na twarzach przechodniów, tym samym poprawiając im humor.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel