Blog

Buty na koniec lata

Przed nami końcówka tegorocznego lata. Temperatury są coraz niższe i nie należy spodziewać się, aby w ciągu kilku najbliższych miesięcy uległo to zmianie. W związku z tym, trzeba dokonać zmian w naszych szafach. Oczywiście, nie można zapomnieć też o butach, które muszą być adekwatne do aktualnie panujących warunków atmosferycznych.
Przeczytaj więcej

Wkładki do butów - dlaczego warto stosować?

Wiele osób, wybierając obuwie do chodzenia, kieruje się przede wszystkim ceną. To prawda - większość z nas interesują tanie buty, które mają być też eleganckie i wyjątkowo komfortowe. Sporo klientów bagatelizuje jednak kwestię wkładek do obuwia, co nie jest odpowiednim podejściem do tego tematu. Warto wiedzieć, że te elementy też mają bardzo wiele zalet, które mogą nam znacznie ułatwić pokonywanie kolejnych metrów.
Przeczytaj więcej

Obuwie zamszowe - czyszczenie i pielęgnacja

Jeśli macie w swojej szafie buty zamszowe, to na pewno doskonale wiecie, że jest to obuwie bardzo eleganckie i szykowne. Trzeba jednak zaznaczyć, że ten rodzaj relatywnie łatwo ulega zabrudzeniom oraz uszkodzeniom. W związku z tym, trzeba dołożyć odpowiednich starań, aby utrzymać te modne buty w należytym porządku. Jak to zrobić? Oto garść naszych wskazówek.
Przeczytaj więcej

Buty "na zmianę" w pracy

Czy warto zmieniać buty w pracy? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób. Jedni uważają, że nie ma takiej potrzeby. Są jednak osoby, które nie wyobrażają sobie, aby nie zmienić obuwia zaraz po przyjściu do pracy. Czy jednak rzeczywiście warto zabierać buty "na zmianę"? O tym dowiecie się z naszego dzisiejszego artykułu.
Przeczytaj więcej

Pierwszy dzień szkoły - jakie buty dla dziecka wybrać?

Wakacje - zresztą jak zwykle - mijają bardzo szybko i trzeba przygotować nasze dzieci do pierwszego dnia, w którym ponownie spotkają się ze swoimi nauczycielami oraz kolegami. Na samym początku września czeka ich uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, na którym pociechy powinny wyglądać wyjątkowo elegancko. Kluczowy jest na pewno wybór butów. Na co zwrócić uwagę decydując się na właśnie te elementy stroju?
Przeczytaj więcej

Jakie buty na wf?

Aktualnie mamy w Polsce okres wakacyjny. Niestety, powoli jednak ten czas zbliża się ku końcowi. Dzieci od września znowu będą musiały iść do szkoły, co dla rodziców oznacza konieczność pewnych wydatków. Na pewno jednym z nich jest zakupów odpowiednich butów na lekcję wychowania fizycznego dla naszych pociech. Warto  już teraz zapoznać się z tym tematem, ponieważ obecnie można kupić tańsze obuwie, które jednocześnie będzie posiadało wszystkie najważniejsze cechy.
Przeczytaj więcej

Buty na wesele - jak dobrać do sukienki?

Wybierasz się w najbliższym czasie na wesele koleżanki czy przyjaciółki? To wspaniała wiadomość. Masz już kupioną piękną sukienkę, ale kompletnie nie wiesz, na jakie zdecydować się buty? Wielu kobietom spędza to sen z powiek, ponieważ żadna z nich nie chce dokonać nietrafionego wyboru. Odpowiednie buty damskie na tę uroczystość to konieczność, aby czuć się pewnie i elegancko. Przeczytaj kilka naszych wskazówek, które podpowiedzą Ci, na jakie z nich zdecydować się.
Przeczytaj więcej

Buty trekkingowe dla dzieci - wybieramy

Bez wątpienia, buty trekkingowe są niezbędne, jeśli marzy nam się wycieczka w góry. Ten temat jest szczególnie aktualny właśnie teraz, kiedy mamy okres wakacyjny, choć tak naprawdę na taką aktywność fizyczną możemy zdecydować się w każdy wolny weekend. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak wybrać buty trekkingowe dla dzieci, które coraz częściej udają się z nami na takie wycieczki.
Przeczytaj więcej

Buty na urlop - jakie zabrać?

Planowanie okresu wakacyjnego jest całkiem przyjemną sprawą. W końcu mamy szansę chociaż na chwilę zapomnieć o kłopotach w domu czy w pracy i oddać się myślom związanym wyłącznie ze zbliżającym się urlopem. Warto podkreślić, że do każdego wyjazdu należy się odpowiednio przygotować. Chodzi nie tylko o zarezerwowanie domku na plaży czy w górach. Istotną kwestią jest też wybór rzeczy, które zabierzemy ze sobą na nasz urlop. Każda z nas powinna pamiętać o odpowiednim obuwiu. Bez szczególnego zadbania o dokładne wykonanie tej czynności, nasz wypad wakacyjny na pewno nie będzie udany.
Przeczytaj więcej
pixel